Easy - Forum o grach, download & fun.

Tu znajdziesz najciekawsze informajce o grach na PC-ta i nie tylko.....


  • Index
  •  » GTA: SA-MP
  •  » Jak zabijać...Nie wiesz? wejdzu tu to sie dowiesz:)

#1 2008-02-06 19:11:48

XarekaN

User

10661873
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 3

Jak zabijać...Nie wiesz? wejdzu tu to sie dowiesz:)

Każdy by chciał wiedzieć jak zabijać skutecznie i bez żadnych kłopotów wienc zaczynamy:


Najlepsze bronie do walczenia z innymi graczami TEC9 lub so (sawn-off) :

-Sposób zabijania  TEC9:

Tec9 to nic innego jak uzi jest to bron której zabia sie najłatwiej (ja od tego zaczynałem :d)a wienc cała sztuka polega na tym żeby wykupic sobie naboji od zwalenia i biegać w kółko przeciwnika nie spuszcają go z celownika.Jeśli nasza postać chce przeładować te bronie najlepiej miec fullbieg(spacja) i od nowa biegać biegać biegać...I full bieg.
Zapewniam ,że sposób sie sprawdzi (prosze nie mieć do mnie pretensji jak coś nie wyszło bo to tylko z tego wynika ,że sie grac nie umie)

-Sposób zabijania SO (sawn-off)

Zabijanie tą bronią to wysza jazda .Dobrze tu trzeba wyobrazić sobie ,że stojimy przed przeciwnikiem i robimy nastemoujące żeczy najpierw robimy szybko unik w prawo lub w lewo za pomocą spacji (fullbieg)a potem biegamy od prawej do lewej (ale to nie mogą byc dakie duże skrety w prawo  lub w lewno małe skrenty i ok )i potem odwracamy sie do przeciwnika i robimy znowu od prawej do lewej asz pod niego podbiegniemy i spuszczamy spadje nacelowanie i SZTRZAŁ no to tyle. (prosze nie mieć do mnie pretensji jak coś nie wyszło bo to tylko z tego wynika ,że sie grac nie umie)

Offline

 

#2 2008-03-02 15:29:02

Pomek

User

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 12

Re: Jak zabijać...Nie wiesz? wejdzu tu to sie dowiesz:)

lol


http://www.diablo.phx.pl/bars/idub12.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » GTA: SA-MP
  •  » Jak zabijać...Nie wiesz? wejdzu tu to sie dowiesz:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.semaforskwierzyna.pun.pl www.swiatmagi.pun.pl www.cerberus.pun.pl www.pogadanki17.pun.pl www.worldrock.pun.pl